Kodeks Postępowania

Zachęcamy do publikacji opinii i komentarzy na naszej stronie, a także do umieszczania odpowiednich treści wideo, zdjęć i postów. Treści te jednak nie mogą:

  • Promować nadmiernego lub nieodpowiedzialnego picia napojów alkoholowych;
  • Być obsceniczne lub w inny sposób obraźliwe, niepożądane, wulgarne, seksistowskie lub rasistowskie;
  • Naruszać praw własności intelektualnej lub praw do prywatności innych osób lub firm;
  • Promować lub nakłaniać do zachowań agresywnych, niebezpiecznych lub antyspołecznych;
    Łamać obowiązujące prawo, dobre obyczaje lub zasady społeczne; lub zawierać spam albo skutkować zakłóceniami technicznymi naszej strony;
  • Być udostępniane osobom, które nie ukończyły 18 roku życia.

Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia według własnego uznania i bez uprzedniego powiadomienia każdego materiału, który nie spełnia powyższych standardów, jest nieodpowiedni lub nie spełnia Regulaminu. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za nieusunięcie lub opóźnienie w usunięciu takich materiałów. Nie wspieramy publikowania żadnych opinii poza tymi, które zostały przez nas opublikowane. Zachęcamy jednak do dzielenia się swoimi treściami i wyrażania swoich opinii. Zastrzegamy, że nie analizujemy wszystkich materiałów, jakie użytkownicy zamieszczają na stronie. Gorąco zachęcamy fanów naszego profilu do szanowania innych członków społeczności. Nasze materiały przeznaczone są dla osób powyżej 18 roku życia i nie należy ich przekazywać ani udostępniać osobom poniżej 18 lat. Jeśli napiszesz coś co uznane zostanie jako obraźliwe lub zamieścisz materiał o takim charakterze – nie zdziw się, jeśli zostanie to usunięte z naszego profilu. Podobna sytuacja może się zdarzyć, jeśli osoba zamieszczająca treści lub materiały na naszym profilu będzie osobą niepełnoletnią. Pamiętaj, aby pić piwo Specjal odpowiedzialnie.